LATISSE, Sérum na rast mihalníc

brak video

latisse_bottleLatisse sa odporúča ženám, ktoré by si želali dlhší, hustejšia a silnejšia mihalnice. Balenie séra sa nepodobá žiadnemu inému obalu na trhu. Spôsob aplikácie je tiež odlišný.

Latisse predlžuje a zahusťuje. Prvých výsledkov sa dočkáte po troch týždňoch pravidelnej aplikácie. Počas ďalších aplikácií sa riasam dodávajú aktívne substancie, ktoré stimulujú ich rast. Bohužiaľ vám ale výsledky nevydrží dlho a po pár týždňoch od poslednej aplikácie sa výsledky vytratí.

Fľaštička so sérom vám vydrží na štyri mesiace liečby.

Latisse sa musí aplikovať každý večer, až kým nedosiahnete vašich vytúžených výsledkov. Na aplikáciu sa môžu použiť štetce, ktoré sú v balení dodávané spoločne so sérom. Kefky sú určené na jedno použitie, po ktorom sa musí vyhodiť. Je dôležité, aby sa zabránilo vniknutiu produktu do očí, pretože môžu spôsobovať iritácie (opuchy, začervenanie, vysušenie, štiepanie).

Latisse obsahuje silné aktívne látky, ktoré mihalnice predlžujú a zahusťujú. Bohužiaľ však môžu tie isté ingrediencie spôsobovať alergické reakcie hlavne u ľudí s citlivými očami a citlivou kožou okolo očí. Našťastie však sérum neobsahuje žiadne arómy.

Výhody:
predlžuje mihalnice
presné dávkovanie
rýchla aplikácia
bez aróm
jednoduchý aplikátor

Nevýhody:
iritácie
nedostatočne efektívne
nákup nových aplikátorov zdražuje celkovú liečbu
výsledky zmizne ihneď po ukončení liečby
vyššia cena

author

Anastasi