NANOLASH, Sérum na rast mihalníc

Nanolash je veľmi efektívne sérum na rast mihalníc, ktoré kombinuje mnoho inovatívnych funkcií, účinných látok a prírodných substancií, akými sú napríklad extrakty z kvetov. Sérum bolo vyvinuté pre starostlivosť o krátné, slabé, poškodené či príliš svetlé mihalnice.

Sérum sa tiež odporúča ľuďom, ktorí si prešli ťažkou chorobou či ľuďom, ktorí si prešli chemoterapiou. Tento produkt by však nemali používať tehotné či dojčiace ženy a mladiství. Ak trpíte veľmi citlivou kožou v oblasti očí, používanie konzultujte s vaším lekárom. Zloženie séra je úplne prírodné a počas dermatologických testov sérum nespôsobilo žiadne alergické reakcie.

Preto nie je strach z použitia séra na mieste.

Hlavným cieľom séra Nanolash je stimulácia rastu mihalníc a ich zahustenie, zafarbenie do tmavých odtieňov a ich posilnenie. Sérum riasam a koži v oblasti očí tiež dodáva potrebnú vlhkosť, regeneráciu a výživu. Prvých výsledkov sa dočkáte po asi mesiaci pravidelného použitia produktu. Konečných výsledkov si všimnete po asi mesiaci.

NANOLASH, SÉRUM NA RAST MIHALNÍCNanolash - veľmi efektívne sérum na rast mihalnícSérum NanolashPotom, čo sa dosiahne požadovaných výsledkov, stačí Nanolash aplikovať dvakrát týždenne. Sérum sa postará o to, že vám vaše výsledky vydrží. Ak sa vám sérum dostane do očí, umyte si ich za prostredníctvom teplej vody. .

Nanolash sa aplikuje pred spánkom, na čistú a suchú pokožku. Najskôr k distribúcii séra na horné viečko použite priložený štetec. Potom rovnakú procedúru zopakujte aj na druhom viečku.

Ako už bolo spomenuté, Nanolash ako efektívne sérum na mihalnice, obsahuje prírodné ingrediencie, ktoré vaše mihalnice predlžujú, zahusťujú, stmavujú, posilňujú a vyživujú. Ingrediencie na rastlinnej báze tiež vyživujú kožu okolo očí a nespôsobujú žiadne iritácie či alergické reakcie. Sérum Nanolash sa dodáva v malej, čierne fľaštičke zdobené striebornými nápismi. V krabičke nájdeme okrem fľaštičky aj príbalový leták, na ktorom sú dostupné všetky potrebné informácie ohľadom použitia séra v niekoľkých jazykoch. Fľaštička má objem 3ml a vydrží vám asi na šesťmesačné liečbu.

Stránka produktu: www.nanolash.sk

Výhody:
Výsledky sa dostavia po mesiaci pravidelnej aplikácie
Rast nových mihalníc
Predĺženie, zahustenie, stmavenie a vyživenie mihalníc
Regenerácia a posilnenie mihalníc
Prírodné ingrediencie
Bez iritácií
Jednoduchá aplikácia
Efektívne
Nízka cena
Esteticky prijateľné balenie

Nevýhody:

Tvrdá kartónová škatuľka, ktorá sa ťažko otvára.

author

Anastasi