AKO IDENTIFIKOVAŤ EFEKTÍVNE SÉRUM NA RAST MIHALNÍC?

Ak vezmeme do úvahy výsledky užívania určitého séra na rast mihalníc. Ako však rozoznať efektívne sérum ešte pred jeho objednávkou a následným použitím? Môže sa vám zdať, že sa jedná o vcelku náročnú úlohu. Ak sa však naučíte niekoľko charakteristických vlastností efektívnych sér, môže to byť hračka! Spôsob aplikácie je jednou z charakteristických vlastností efektívnych sér. Než sa však posunieme ďalej, mali by sme si pripomenúť, ako sú riasy vlastne vyživované. Vlasy, vrátane rias, absorbujú vitamíny, minerálne soly a makro a mikro prvky z kožných buniek a potom tieto materiály transportujú do svojich korienkov, kde sa spracovávajú.

Rovnako tak prebieha transport živín aj v prírode.

Stromy či rastliny používajú svoje korene k tomu, aby nasávali živiny, ktoré sú potom dodávané všetkým vetvám a listom. Čo robíme ak chceme, aby nám vyrástli krásne rastliny? Zalievame je a dodávame im hnojivo. Tým pádom rastline dodávame všetko, čo k rastu potrebuje. Rovnako je to aj u našich mihalníc. Ak chceme, aby nám vyrástli, musíme im dodať potrebné živiny. Ďalej im pomôžeme aj tým, že tieto substancie aplikujeme čo najbližšie ku korienkom, k čomu nám slúži špeciálny kefky a štetce.

EFEKTÍVNE SÉRUM NA RAST

Každé efektívne sérum je vybavené jedným z týchto dvoch druhov aplikátorov. Za pomoci aplikátora buďto načrtneme linku na líniu mihalníc (štetec), alebo sérom pokryjeme celé mihalnice (kartáček). Týmto spôsobom riasam dodáme všetky potrebné živiny, ktoré potrebujú na regeneráciu, rast a zahusťovanie. Samozrejme, že sa správna aplikácia nie je jedinou charakteristickou funkciou efektívnych sér na rast mihalníc. Ďalšou charakteristickou vlastnosťou je správny výber ingrediencií. Okrem vyživovacej substancií musí sérum obsahovať aj substancie, ktoré mihalnice predĺži a / alebo zahustí. Ďalej by malo sérum obsahovať substancie, ktoré zabraňujú výskytu iritácie.

Ako dlho by ste mali čakať na výsledky liečby? Ak sérum systematicky používate, potom by ste si mali výsledkov všimnúť asi za dva týždne od prvej aplikácie. Samozrejme, že sa čakacia doba dá natiahnuť alebo naopak skrátiť podľa individuálneho odporu vašich tiel voči liečivu. Celková liečba väčšinou zaberie okolo troch mesiacov.

author

Anastasi