REALASH, Sérum na rast mihalníc

brak video

realashRealash je sérum na riasy, ktoré má za cieľ zlepšiť vzhľad a stav vašich rias. Odporúča sa hlavne ženám, ktoré majú krátke a riedke mihalnice. Okrem žien však sérum môžu využívať aj muži, ktorí o mihalnice prišli v dôsledku chemoterapie. Produkt posilňuje, vyživuje a regeneruje vaše riasy. Bohužiaľ sa produkt nehodí ženám s príliš svetlými riasami, pretože produkt mihalnice neztmaví.

Niektoré ženy tiež uvádzajú, že aj keď sa im mihalnice predlžujú, nejedná sa o rovnomerný rast. Môže sa teda stať, že sú mihalnice na jednom viečku dlhšie ako tie na tom druhom. Môže sa tiež zdať, že sú mihalnice na jednom viečku hustejšie ako na druhom. Ďalším problémom, ktoré mnoho žien ohlasuje, je dehydratácia mihalníc spôsobená užívaním séra. Ďalej sa môžu objaviť iritácie v prípade, že má žena citlivú kožu.

Výsledky by sa mali dostaviť po asi mesiaci pravidelnej aplikácie séra Realash. Je však dôležité držať sa každodenného plánu a na aplikáciu nezabúdať, keďže sa po niekoľkých premeškaných aplikáciách môže stať, že sa nedostaví výsledky, ktoré ste si mohli priať. Okrem toho sa konečných výsledkov dočkáte až po troch mesiacoch pravidelného užívania séra, čo je vcelku dosť dlhá doba. Čo sa týka aplikácie, prebieha asi takto.

Najskôr si vyčistite viečka od vášho make-upu.

Potom si vezmite papierovú vreckovku alebo uterák a kožu si osušte. Potom vezmite malý štetček slúžiaci k aplikácii séra a načrtnite linku na líniu vašich rias. Produkt sa rýchlo absorbuje a tak vám nestečie do očí. Ak sa tak však stane, môže spôsobiť iritácie vo forme škrabania a začervenania. Ak sa tak stane, je potrebné liečbu prerušiť, či vyhľadať pomoc vášho lekára.

Realash INCI: Aqua, Propanediol, Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acorus Calamus Root Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Equisetum Arvense Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Linum Usitatissimum Seed Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide.

Мýhody:
Jednoduchá aplikácia
Pozitívne ovplyvňuje mihalnice
Zlepšuje stav mihalníc pri pravidelnej aplikácii
Тevýhody:
Výsledky sa nedostavia dostatočne rýchlo
Nerovné výsledky
Vyššia cena
Môže spôsobovať iritácie
Balenie

author

Anastasi