HAIRPLUS, Sérum na rast mihalníc

brak video

hairplusSérum na mihalnice Hairplus sa odporúča ženám a mužom, ktorí by si radi predĺžili svoje mihalnice. Okrem toho produkt pomáha obnovovať poškodené mihalnice. Produkt sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám a osobám s chemoterapeutickou liečbou.

Podľa výrobca vám Hairplus dokáže predĺžiť mihalnice do troch mesiacov od prvého použitia. Samozrejme, že sa doba liečby môže u každej osoby líšiť. Hairplus sa tiež dokáže postarať o viečka a kožu okolo nich. Riasy sa tiež vďaka produktu stmaví a čo viac, budú sa aj lesknúť.

Aplikácia séra Hairplus je veľmi jednoduchá. Najskôr si zmyte make-up. Hlavne z vášho horného a dolného viečka. Akonáhle je oblasť viečok pripravená na aplikáciu séra, nakreslite pomocou aplikátora úzku linku na korienkoch vašich rias. V

noci sa dobre vyspite a umožnite sére dostať sa až ku korienkom mihalníc.

Jedna fľaštička séra obsahuje 3 ml produktu. Bielo-zlatá fľaštička je plná aktívnych prírodných ingrediencií, ktorými je napríklad D-pantenol, kyselina hyalurónová, biotín, pšeničnej proteín či aminokyseliny. Obsah je zodpovedný za produkciu keratínu, čo je hlavný faktor ovplyvňujúci štruktúru mihalníc. Ak sa dostaví diskomfort, je doporučované mihalnice opláchnuť teplou vodou a s liečbou na chvíľu prestať.

Výhody:
Rast mihalníc a obočia
Obnova poškodených mihalníc a obočia
Jednoduchá aplikácia
Výživa kože okolo očí
Nevýhody:
Obsah fľaštičky vydrží len 3 mesiace pravidelnej aplikácie
Nie každý môže toto sérum používať

author

Anastasi