FEG, Sérum na rast mihalníc

brak video

fegFEG je sérum na rast mihalníc, ktoré sa odporúča ľuďom so slabými, riedkymi a krátkymi riasami. Produkt môžu používať ako ženy, tak aj muži. Sérum môže byť výhodné aj pre ľudí, ktorí o mihalnice prišli v dôsledku ťažkej choroby či chemoterapie.

Sérum predlžuje, posilňuje, vyživuje a zahusťuje vaše riasy. Prvých viditeľných výsledkov sa dočkáte po dvoch mesiacoch pravidelného užívania séra. Odporúča sa liečbu neprerušovať, keďže sa po prerušení mihalnice vráti do svojho pôvodného stavu.

FEG by sa malo aplikovať na horné viečko za pomoci malého štetca. Musíte byť však opatrní a dbať na to, aby sa vám sérum nedostalo do očí. Ak sa tak stane, môže sa dostaviť bolesť, podráždenosť a celkový diskomfort. Informácie ohľadom užívateľov nosiacich kontaktné šošovky.

Pred aplikáciou séra FEG si musíte dať dole kontaktné šošovky a po aplikácii produktu pred opätovným nasadením šošoviek počkať 15 minút.

Kozmetika sa musí aplikovať na čistú a suchú kožu.

Produkt obsahuje ingrediencie na rastlinnom základe. Jedná sa hlavne o extrakt z uhorku, pomaranče, olej z tekvicových semienok, vitamín B12 či zelený čaj. Produkt nedráždi a nespôsobuje alergické reakcie. Bohužiaľ sa ale na internete vyskytuje rad falzifikátov, ktoré môžu spôsobiť určitú mieru iritácie. Iritácia sa však môže dostaviť aj vo forme značného vysychania kože na viečkach. Počas aplikácie falzifikátov sa môže dostaviť aj pocit “piesku” v očiach, čo tiež nie je nič extra príjemného.

Sérum FEG sa dodáva v bielo-striebornej fľaštičke uložené vo farebnej krabičke. V krabičke sa nachádza leták s nasledujúcimi informáciami: dávkovanie, skladovanie, ingrediencie a opatrenia. Jedno balenie obsahuje 3ml aktívne substancie a vydrží päť mesiacov liečby. Keďže nechcete, aby sa vám sérum pokazilo, nesmiete sa dotýkať aplikátora, krčku fľaštičky či vnútornej strany veka.

Výhody
jednoduchá aplikácia
Zaujímavé balenie
Obsah prírodných látok
Nevýhody:
Vysoká cena
Veľké množstvo falzifikátov
Môže spôsobovať podráždenie
Môže odfarbovať viečka

author

Anastasi