Naozaj efektívna séra na rast mihalníc existujú?

longriseSamozrejme že áno. Efektívna séra na mihalnice fungujú veľmi rýchlo, nespôsobujú iritácie, jednoducho sa aplikujú a nestojí príliš peňazí. Výsledky užívania efektívneho séra sa vo väčšine prípadov dostaví po pár dňoch od prvej aplikácie. Potom sa mihalnice predĺži, zahustí, posilní a stmaví. Počas liečby sa vzhľad a stav mihalníc neustále zlepšujú. Prvá fáza liečby trvá asi jeden až tri mesiace. V tejto fáze by sa malo sérum aplikovať každý večer. Potom nasleduje ďalšia fáza. Ihneď potom, čo dosiahnete požadovaných výsledkov stačí produkt aplikovať dvakrát či trikrát týždenne, vďaka čomu sa vaše výsledky nevytratí.

Ďalej by efektívne sérum (až na prvých pár dní) nemalo spôsobovať iritácie.

Prvých pár dní sa môžu objaviť iritácie vo forme štípanie, začervenanie či svrbenie. Samozrejme, že sa miera diskomfortu líši u každého séra. Existujú prípady, kedy je sérum tak šetrné, že ho môžu použiť aj ľudia s citlivou kožou na viečkach a okolo očí, či ľudia, nosiacich kontaktné šošovky. Každé kvalitné a efektívne sérum na rast mihalníc by malo obsahovať šetrné substancie, ktoré sa starajú o stav vašej kože. Môže sa jednať o svetlík, harmanček či aloe vera. Musíte si však dávať pozor, aby sa vám sérum nedostalo do očí, pretože môže spôsobovať nepríjemné iritácie. Ak sa vám do očí sérum dostane, vypláchnite si ich teplou vodou a liečbu na chvíľu prerušte. Ak sa stav vašich očí nezlepší, konzultujte tento problém s vašim lekárom či dermatologickým alebo očným špecialistom.

Čo sa týka aplikácie, mala by byť rýchla a jednoduchá. Efektívna séra na rast mihalníc poväčšinou obsahujú aj aplikátor buď vo forme kefky či štetca. S jeho prostredníctvom sa produkt aplikuje buď na líniu mihalníc na viečku (štetec), či po celej dĺžke mihalníc (kartáček). Kozmetika by sa mala rýchlo absorbovať a stimulovať rast mihalníc, ich regeneráciu a ich posilnenie. Pred každou aplikáciou by ste si mali odstrániť make-up. Prečo? Pretože make-up môže zabraňovať správnemu vstrebávaniu séra.

Okrem toho musí byť cena séra v určitom znesiteľný rozmedzí. Nezabúdajte však, že príliš lacný produkt môže byť buď falzifikát, alebo bude vaše riasy len vyživovať. Naopak séra s príliš vysokou cenou fungujú úplne totožne ako stredne drahá séra. Takže prečo si zbytočne priplácať?

 

author

Anastasi