TALIKA LIPOCILS, Sérum na rast mihalníc

brak video

talika_lipocilsexpertTalika Lipocils je sérum na mihalnice, ktoré vaše mihalnice vyživuje a zvlhčuje. Po nejakej dobe si môžete všimnúť celkového zlepšenia stavu mihalníc. Tento produkt tiež používa k aplikácii namiesto štetca kartáček, ktorý môžeme poznať z našich riaseniek. Jedna fľaštička (10 ml) vydrží šesť mesiacov liečby.

Prvé výsledky liečby sa dostaví do mesiaca po prvej aplikácii. Riasy budú vyživenější a zdravšie vyzerajúce. Riasy budú tiež vďaka kefke zvlnené. Výsledky bohužiaľ nevydrží tak dlho, ako by sme si priali. Výsledky vymiznú do dvoch mesiacov od poslednej dávky séra.

Ako už bolo spomenuté, sérum sa musí aplikovať rovnako ako riasenka. Pred aplikáciou si musíme zmyť všetok make-up a osušiť si viečka a oblasť okolo očí. Kefkou sérum aplikujeme po celej dĺžke mihalníc. Produkt je bezfarebný, takže môže byť občas ťažké určiť, či bol správne aplikovaný.

Toto môže byť problém, pretože môže prílišne produktu mihalnice zlepiť dohromady.

Sérum na mihalnice sa skladá z niekoľkých prírodných látok. Tieto látky zahŕňajú napríklad glycerín, alatonin, kyselinu hyaluronovú a tiež rastlinné a bylinné extrakty. Všetky ingrediencie sa starajú o vaše mihalnice a o kožu okolo vašich očí.

Výhody:
aplikátor vo forme kefky
vlní, vyživuje a posilňuje mihalnice
efektivita
prírodné ingrediencie
Nevýhody:
bezfarebné, nie je možné kontrolovať aplikáciu
nepredlžuje mihalnice
môže zlepovať mihalnice
výsledky rýchlo zmiznú

author

Anastasi